Konkurs plastyczny „Św. Jan Paweł II, czyli jak Karol został papieżem”

Po raz czternasty Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie organizuje Gminny Konkurs Plastyczny. Tym razem odbędzie się on w ramach projektu „Żabnieńskie spotkania z literaturą”. Patronat honorowy sprawuje Burmistrz Żabna Marta Herduś. Tematem prac będzie „Św. Jan Paweł II, czyli jak Karol został papieżem” w 100. rocznicę urodzin.
Konkurs „Św. Jan Paweł II, czyli jak Karol został papieżem” jest skierowany do najmłodszych mieszkańców gminy Żabno: przedszkolaków, uczniów kl. „0” i szkół podstawowych (kl. I- III).

Każdy z uczestników może zgłosić jedną pracę wykonaną dowolną techniką: rysunek, grafika, malarstwo, kompozycje przestrzenne, rzeźby, prace z plasteliny itp.
Prace przyjmowane będą do 2 października 2020 r. w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej – Oddział dla dzieci i młodzieży (ul. Jagiełły 16, 33-240 Żabno, tel. 16 645 69 31) w godz. od 10.00 do 18.00.

Ogłoszenie wyników i otwarcie wystawy prac odbędzie się 12 października 2020 r. w siedzibie Organizatora o godz. 10.00.Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.