Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie poza dostępem do książek tradycyjnych, oferuje także szeroki dostęp do e-booków na platformie Legimi.

 

 

Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną jest możliwy dzięki dofinansowaniu, które bibliotekaotrzymała w ramach Programu Wieloletniego „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” Priorytet 1 – Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych - nabór II ze środków finansowych Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.


Na platformie Legimimożna czytać najnowsze e-booki. Bezpłatne kody czekają na czytelników w Bibliotece.


1. Aby uzyskać dostęp do zasobu Legimi musisz być czytelnikiem Miejsko – Gminnej Biblioteki Publicznej w Żabnie.
2. Przyjdź do Biblioteki i odbierz darmowy kod dostępu. Pamiętaj, kod musi być aktywowany w miesiącu, w którym został pobrany, w przeciwnym wypadku – wygasa.
3. Liczba kodów jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń w Bibliotece, z zachowaniem zasady, że jeden kod dostępu wydawany jest osobie zgłaszającej się osobiście po jego odbiór.
4. Jeżeli pierwszy dzień miesiąca wypada w sobotę, to kody wydawane są w najbliższy poniedziałek.
5. Załóż konto w serwisie Legimi na podstronie https://www.legimi.pl/rajska/
6. Podaj otrzymany kod dostępu.
7. Pobierz darmową aplikację Legimi na swoje urządzenie, zaloguj się i czytaj bez ograniczeń! Otrzymujesz nieograniczony dostęp do e-booków w aplikacjach Legimi na okres jednego miesiąca od daty aktywowania kodu. Po kod na następny miesiąc zgłoś się do biblioteki.
8. Możesz czytać na 2 wybranych przez siebie urządzeniach: tablet, smartfon, czytnik, komputer.
Uwaga: czytnik Kindle nie jest obsługiwany. Nie ma możliwości posiadania jednego aktywnego konta na dwóch czytnikach e-booków.
9. Jeśli potrzebujesz pomocy technicznej napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zajrzyj na stronę https://support.legimi.com/hc/pl

 

 

 

  

 

   
WOLONTARIAT
W BIBLIOTECE
   

 


Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie  

 ul. W. Jagiełły 16 , 33-240 Żabno  
woj. małopolskie  
tel. 14 645 69 31  
e – mail: mgbpzabno@wp.pl  
www.biblioteka.zabno.pl  

Deklaracja dostępności cyfrowej