Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie zaprasza na spotkanie autorskie z Marzeną Rogalską w ramach projektu „Żabnieńskie spotkania z literaturą”, które odbędzie się 30 września o godz. 17:00 w Sali widowiskowej GCK w Żabnie.


Marzena Rogalska to ceniona i lubiana dziennikarka telewizyjna i radiowa. Obecnie związana z TVP2 ( „Pytanie na Śniadanie”) oraz Radiem Złote Przeboje, w którym prowadzi autorską audycję. W 2019 została gospodynią programu „To był rok!”. Pasję dziennikarską dzieli z artystyczną. Grała w musicalu „Metro”. Występowała też gościnnie na płytach zespołu Raz Dwa Trzy. Nagrała piosenkę z Mattem Kowalskym. Na studenckim festiwalu „Fama” otrzymała nagrodę indywidualną za kreację aktorską.
Do Żabna przyjedzie jednak przede wszystkim jako pisarka. W 2016 roku zadebiutowała powieścią „Wyprzedaż snów”, która odniosła znaczący sukces wydawniczy, zyskując duże grono oddanych czytelników. W 2018 roku pojawiły się kolejne tomy trylogii: „ Gra w kolory” oraz „Druga miłość”.


Na spotkanie obowiązują bezpłatne wejściówki, które można odbierać w M-GBP w Żabnie od 14.09.2020r. Po spotkaniu będzie możliwość zakupienia książek oraz otrzymania autografu.


Spotkanie odbywa się w ramach projektu „Żabnieńskie Spotkania z Literaturą”, realizowanego przez M-GBP w Żabnie w dniach 22 września-12 października 2020 roku. Projekt dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.


Patronat honorowy nad projektem objęła Burmistrz Żabna Marta Herduś zaś patronat medialny sprawuje RDN Małopolska i Nowa Gazeta Żabnieńska.


Wszystkie spotkania w ramach „Żabnieńskich spotkań z literaturą” organizowane są w reżimie sanitarnym zgodnie z wymogami Głównego Inspektora Sanitarnego.

 

  

 

   
WOLONTARIAT
W BIBLIOTECE
   

 


Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie  

 ul. W. Jagiełły 16 , 33-240 Żabno  
woj. małopolskie  
tel. 14 645 69 31  
e – mail: mgbpzabno@wp.pl  
www.biblioteka.zabno.pl  

Deklaracja dostępności cyfrowej