Serdecznie zapraszamy na spotkania z Arkadym Pawłem Fiedlerem, które odbędą się w ramach projektu „Żabnieńskie Dni Literatury” dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu "Kultura-Interwencje 2020".
Arkady P. Fielder spotka się z młodzieżą z naszej Gminy 13 października; o godz. 9:00 odbędzie się spotkanie w Filii Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Łęgu Tarnowskim, a o godz. 11:00 będzie gościem M-GBP w Żabnie.Arkady Paweł Fiedler – podróżnik, pasjonat dalekich wypraw samochodowych, producent filmów podróżniczych, autor, storyteller. Od wielu lat oddaje się pasji odkrywania świata i kultywowania tradycji podróżniczych Fiedlerów. Pomysłodawca i organizator wypraw samochodowych oraz projektu filmowo-podróżniczego PoDrodze,  w 2009 r. – PoDrodze - Maluchem wzdłuż granic Polski, w 2014 r. – Maluchem przez Afrykę (projekt nominowany do nagrody TRAVELERY National Geographic), w 2016 r. –  Maluchem przez Azję. Organizator projektu Electric Explorer African Challenge 2018 – pierwszej w historii podróży samochodem elektrycznym wzdłuż kontynentu afrykańskiego (projekt nominowany do nagrody TRAVELERY National Geographic). Arkady P. Fiedler to także autor książek: „Maluchem przez Afrykę” oraz „Pod Prąd. Elektrycznym autem przez Afrykę”.

Projekt "Żabnieńskie Dni Literatury" patronatem honorowym objęła Burmistrz Żabna Marta Herduś, patronatem medialnym Radio RDN Małopolska oraz Nowa Gazeta Żabnieńska.

 

 

 

 

 

  

 

   
WOLONTARIAT
W BIBLIOTECE
   

 


Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie  

 ul. W. Jagiełły 16 , 33-240 Żabno  
woj. małopolskie  
tel. 14 645 69 31  
e – mail: mgbpzabno@wp.pl  
www.biblioteka.zabno.pl  

Deklaracja dostępności cyfrowej