Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie zaprasza na kolejne wydarzenie organizowane w ramach projektu „Książka i Muza”. Tym razem będzie to spotkanie z surivalowcem, podróżnikiem i pisarzem Krzysztofem Petkiem. 8 października o godz. 9:00 Krzysztof Petek będzie gościem Filii Miejsko – Gminnej Biblioteki Publicznej w Otfinowie, a o godz. 11:00 spotka się z młodzieżą w Żabnie.

 

 

 

Krzysztof Petek to autor powieści sensacyjno-przygodowych, reportażysta, organizator wypraw i szkół przetrwania. Prowadził harcerski Oddział Specjalny. Uczestniczył w szkoleniach organizowanych przez oddziały antyterrorystyczne, przeszedł szkolenia survivalu, walki wręcz, psychologii sytuacji krytycznych. Ukończył studia politologiczne ze specjalizacją dziennikarską, pracował w studiu radiowym, dla Telewizji Katowice przygotowywał programy dla dzieci. Jest autorem wielu książek m.in. serii „Porachunki z przygodą” , „Czarny kufer”, "Gra, "Operacja HYDRA” czy „Całe złoto Eldorado”. Od roku 2001 jest członkiem Związku Literatów Polskich, współorganizatorem Międzynarodowego Festiwalu Poezji POECI BEZ GRANIC.

 

Spotkanie z Krzysztofem Petkiem realizowane jest w ramach projektu „Książka i Muza” finansowanego przez Województwo Małopolskie w ramach 4. edycji Budżetu Obywatelskiego. Realizatorem projektu jest Radłowskie Forum Rozwoju. Patronat honorowy nad nim sprawują Marszałek Województwa Małopolskiego Witold Kozłowski, Burmistrz Żabna Marta Herduś i Burmistrz Radłowa Zbigniew Mączka. Projekt realizowany jest na terenie 2. gmin subregionu tarnowskiego, a partnerami w jego realizacji są: Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna i Gminne Centrum Kultury w Żabnie oraz Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Radłowie.

 

  

 

   
WOLONTARIAT
W BIBLIOTECE
   

 


Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie  

 ul. W. Jagiełły 16 , 33-240 Żabno  
woj. małopolskie  
tel. 14 645 69 31  
e – mail: mgbpzabno@wp.pl  
www.biblioteka.zabno.pl  

Deklaracja dostępności cyfrowej