Zachwycona publiczność, która do ostatniego miejsca wypełniła salę widowiskową, długo oklaskiwała artystów, dziękując im w ten sposób za wspaniały wieczór i niezwykłe doznania artystyczne.

 

 

 

 

 

Studio Accantus to utworzony przez Bartłomieja Kozielskiego zespół twórców i wykonawców, który cieszy się ogromną popularnością. Studio zyskało szeroką rzeszę fanów, umieszczając swoje nagrania na kanale You Tube. Codziennie odwiedza go ponad 250 tysięcy widzów, a filmy z piosenkami mają już ponad 360 milionów wyświetleń.

Wokaliści Studia Accantus to utalentowani artyści z dużym dorobkiem scenicznym, występujący na deskach teatrów w całej Polsce, laureaci konkursów, uczestnicy muzycznych programów telewizyjnych.

Koncert zorganizowany został przez Gminne Centrum Kultury w Żabnie w ramach projektu „Koncertowe Żabno”, który dofinansowany został ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”.

Projekt honorowym patronatem objęty został przez Burmistrz Żabna.

Patronatem medialnym projekt „Koncertowe Żabno” objęli: radio RDN Małopolska, Gazeta Krakowska, Portal nasze miasto, Nowa Gazeta Żabnieńska i portal koncertowy Tarnów.

 

  

 

   
WOLONTARIAT
W BIBLIOTECE
   

 


Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie  

 ul. W. Jagiełły 16 , 33-240 Żabno  
woj. małopolskie  
tel. 14 645 69 31  
e – mail: mgbpzabno@wp.pl  
www.biblioteka.zabno.pl  

Deklaracja dostępności cyfrowej