Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna i Gminne Centrum Kultury w Żabnie zapraszają dzieci w wieku 7 - 10 lat na zajęcia w czasie ferii zimowych. Pod hasłem "Ferie z Detektywem Żabą" będziemy rozwiązywać zagadki, poznawać tajemnice i dobrze się bawić.

 

 

 


Zajęcia będą odbywać się od 17 do 28 stycznia w każdy poniedziałek, środę i piątek w godz. od 11:00 do 13:00. Wszystkich miłośników zajęć plastycznych, muzycznych, literackich, ruchowych, fotograficznych oraz różnych gier i zabaw, a przede wszystkim zagadek i tajemnic serdecznie zapraszamy!


Zajęcia są bezpłatne, ale liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązują wcześniejsze zapisy, których dokonać można w Bibliotece w Żabnie. Zajęcia odbywać się będą w reżimie sanitarnym. Przed zapisaniem dziecka na zajęcia należy zapoznać się z Regulaminem, konieczne będzie także podpisanie stosownego Oświadczenia. Dokumenty dostępne w MGBP w Żabnie.

 

Zajęcia w czasie Ferii odbywać się będą również w Filiach M-GBP w Żabnie:

Filia w Niecieczy: „Z Kubusiem Puchatkiem w Bibliotece” – zajęcia odbywać się będą codziennie w godz. 13:00-16:00,
Filia w Otfinowie: Ferie zimowe „Z przygodami Tomka Sawyera” – na zajęcia zapraszamy we wtorki, czwartki i piątki w godz. 11:00-13:00,
Filia w Łęgu Tarnowskim: „Zimowe rozmaitości” - zajęcia dla dzieci odbędą się we wtorki i czwartki w godz. 11:00-13:00.

 

  

 


Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie  

 ul. W. Jagiełły 16 , 33-240 Żabno  
woj. małopolskie  
tel. 14 645 69 31  
e – mail: mgbpzabno@wp.pl  
www.biblioteka.zabno.pl  

Deklaracja dostępności cyfrowej