Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna, Gminne Centrum Kultury w Żabnie oraz Małopolskie Centrum Kultury „Sokół” w Nowym Sączu zapraszają do udziału w Rodzinnym Konkursie Plastycznym na Lalkę Teatralną: PACYNKI – MARIONETKI - KUKŁY.

 


Konkurs towarzyszy 36. Małopolskiego Przeglądu Teatrów Lalkowych o Wielką Nagrodę Zająca Poziomki. Patronat honorowy nad konkursem objęła Burmistrz Żabna Pani Marta Herduś.
Do udziału w konkursie zapraszamy rodziny z gminy Żabno. Prace można składać do 14 kwietnia 2023 roku, natomiast rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 27 kwietnia 2023 roku w GCK w Żabnie w godzinach popołudniowych (dokładna godzina wręczenia nagród będzie umieszczona na stronach internetowych: www.biblioteka.zabno.pl oraz www.ck.zabno.pl).
Laureaci konkursu otrzymają nagrody oraz pamiątkowe dyplomy. Galę wręczenia nagród uświetni spektakl teatralny „O Wilku i Czerwonym Kapturku” w wykonaniu aktorów Teatru Lalki i Aktora „Kubuś” z Kielc. Wszystkie prace będzie można obejrzeć na wystawie pokonkursowej w Galerii Rozmaitości GCK w Żabnie.

 

Regulamin

Lalka

  

 


Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie  

 ul. W. Jagiełły 16 , 33-240 Żabno  
woj. małopolskie  
tel. 14 645 69 31  
e – mail: mgbpzabno@wp.pl  
www.biblioteka.zabno.pl  

Deklaracja dostępności cyfrowej