Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie będzie gościła Pawła Kopijera, autora cyklu „Kroniki Dwuświata”.

Paweł Kopijer urodził się w 1970 r. w Warszawie. Studiował matematykę, elektronikę i zarządzanie, jest absolwentem brytyjskiego MBA. Jest przedsiębiorcą, menedżerem, wykładowcą akademickim, trenerem, coachem, konsultantem i ekspertem efektywności rozwoju. Prywatnie jest ojcem dwójki nastolatków. Pasjonuje się techniką samokontroli umysłu, efektywnością osobistą oraz piłką nożną, z zamiłowania śledzi odkrycia dotyczące nowoczesnych technologii i fizyki kwantowej. Pisanie to jego życiowa pasja, a tworzenie światów fantasy to sfera wyzwań intelektualnych. Jest autorem cyklu „Kroniki Dwuświata” wprowadzającego czytelnika w intrygujący, wielowarstwowy świat magii i miecza. W skład cyklu wchodzą: „Mrok we krwi”, „Czempion Semaela” i „Sploty Przeznaczenia”.