Spotkanie z Piotrem Gąsowskim odbyło się ramach projektu „Koło kultury”.

 

 

Ten znany aktor i prezenter telewizyjny opowiedział publiczności o swojej książce pt. "Co mi w życiu nie wyszło” i o trudnym procesie jej powstawania. Dzielił się anegdotami ze swojego życia, z humorem podkreślając, że jest człowiekiem, któremu pech towarzyszy na co dzień. Opowiedział też o swoich pasjach, którymi są podróże i pilotowanie małych samolotów. Podkreślił, że czuje się człowiekiem szczęśliwym i spełnionym, co w dużej mierze zawdzięcza swojej rodzinie.

Po zakończonym spotkaniu Piotr Gąsowski rozdawał autografy i pozował do wspólnych fotografii z mieszkańcami gminy Żabno.

Wydarzenie zrealizowane zostało w ramach projektu „Koło kultury", finansowanego przez Województwo Małopolskie w ramach 5. edycji Budżetu Obywatelskiego. Projekt realizowany jest w 2 gminach subregionu tarnowskiego przez: Gminne Centrum Kultury i Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Żabnie oraz Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Radłowie. Realizatorem projektu jest Stowarzyszenie Radłowskie Forum Rozwoju. Patronat honorowy nad projektem sprawują: Marszałek Województwa Małopolskiego – Witold Kozłowski, Burmistrz Radłowa - Zbigniew Mączka i Burmistrz Żabna – Marta Herduś. 

 

  

 

   
WOLONTARIAT
W BIBLIOTECE
   

 


Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie  

 ul. W. Jagiełły 16 , 33-240 Żabno  
woj. małopolskie  
tel. 14 645 69 31  
e – mail: mgbpzabno@wp.pl  
www.biblioteka.zabno.pl  

Deklaracja dostępności cyfrowej