Gminne Centrum Kultury i Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie zapraszają na spotkanie autorskie z Piotrem Gąsowskim.

 

 

Spotkanie odbędzie się 13 maja o godz. 19:00 w sali widowiskowej GCK. Piotr Gąsowski – to popularny aktor, artysta kabaretowy i prezenter telewizyjny. W Żabnie opowie o swojej książce o nieco przewrotnym tytule „Co mi w życiu nie wyszło". Odpowie też na pytania publiczności. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.


Spotkanie z Piotrem Gąsowskim realizowane jest w ramach projektu „Koło kultury", finansowanego przez Województwo Małopolskie w ramach 5. edycji Budżetu Obywatelskiego. Projekt realizowany jest w 2 gminach subregionu tarnowskiego przez: Gminne Centrum Kultury i Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Żabnie oraz Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Radłowie. Realizatorem projektu jest Stowarzyszenie Radłowskie Forum Rozwoju.

 

Patronat honorowy nad projektem sprawują: Marszałek Województwa Małopolskiego – Witold Kozłowski, Burmistrz Radłowa - Zbigniew Mączka i Burmistrz Żabna – Marta Herduś.

 

  

 

   
WOLONTARIAT
W BIBLIOTECE
   

 


Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie  

 ul. W. Jagiełły 16 , 33-240 Żabno  
woj. małopolskie  
tel. 14 645 69 31  
e – mail: mgbpzabno@wp.pl  
www.biblioteka.zabno.pl  

Deklaracja dostępności cyfrowej