Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna oraz Gminne Centrum Kultury w Żabnie zapraszają na spotkanie z Adamem Bieleckim – wybitnym himalaistą, alpinistą i taternikiem, członkiem kadry narodowej we wspinaczce wysokogórskiej.

 

 

 

 

 

 

Podczas spotkania pod hasłem „Ku niezdobytym szczytom” Adam Bielecki pokaże zdjęcia i filmy ze swoich wypraw, opowie o swojej pasji, doświadczeniach i przygodach. Odpowie na pytania publiczności. Będzie także możliwość nabycia jego książki „Spod zamarzniętych powiek”.

Spotkanie z Adamem Bieleckim odbędzie się w czwartek 17 listopada o godz. 18:00 w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie. Wstęp wolny.

Wydarzenie odbędzie się w ramach projektu „Koło kultury", finansowanego przez Województwo Małopolskie w ramach 5. edycji Budżetu Obywatelskiego. Projekt realizowany jest w 2 gminach subregionu tarnowskiego przez: Gminne Centrum Kultury i Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Żabnie oraz Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Radłowie. Realizatorem projektu jest Stowarzyszenie Radłowskie Forum Rozwoju. Patronat honorowy nad projektem sprawują: Marszałek Województwa Małopolskiego – Witold Kozłowski, Burmistrz Radłowa - Zbigniew Mączka i Burmistrz Żabna – Marta Herduś.

 

  

 


Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie  

 ul. W. Jagiełły 16 , 33-240 Żabno  
woj. małopolskie  
tel. 14 645 69 31  
e – mail: mgbpzabno@wp.pl  
www.biblioteka.zabno.pl  

Deklaracja dostępności cyfrowej